Články o proběhlých aktivitách v rámci projektu IMPACT – CASALC Review 1/2013

V čísle 1 / 2013 časopisu CASALC Review vyšly tři články, které pojednávají o konkrétních  seminářích pořádaných v rámci projektu IMAPCT. Časopis vydává partnerská organizace projektu Česká a slovenská asociace učitelů jazykových center na vysokých školách (CASAJC).

Jiřina Plašilová ve svém příspěvku popisuje průběh druhého kola semináře „Kontext výuky cizích jazyků na lékařské fakultě“, který se konal 22. a 23. ledna 2013 v Hradci Králové.

Další článek čtenářům přiblíží jedinečný seminář, který proběhl v Brně ve dnech 6. a 7. února. Tématem semináře bylo využití ICT v hodinách a prezentovaly jej zahraniční odbornice na problematiku Isil Boy a Kristina Smith. Autorkou článku je Linda Pospíšilová.

Také třetí příspěvek byl vytvořen účastnicí semináře projektu IMPACT. Tentokrát se jedná o seminář věnovaný výuce němčiny na VŠ, který vedl lektor N. Conti. Autorkou článku je Šárka Zikešová.

Články v PDF ke stažení