Bulletin

Osmý bulletin, duben 2015

Osmé bilanční číslo zpravodaje končícího projektu IMPACT obsahuje závěrečný editorial hlavního manažera projektu Davida Kosiny, anketu o průběhu projektu od osob zapojených i navštěvujících dílčí akce, dvě stránky shrnující infografiky a fotoohlédnutí za lednovou konferencí.

Sedmý bulletin, leden 2015

Sedmé číslo Zpravodaje projektu IMPACT je celé věnováno konferenci Language Centres in Higher Education, která se konala od 15. do 17. ledna 2015 na Masarykově univerzitě v Brně. Celé konferenční číslo Zpravodaje je v anglickém jazyce.

Šestý bulletin, listopad 2014

Šesté číslo zpravodaje je věnované stěžejním akcím projektu – připravované mezinárodní konferenci LCHE, která se v lednu 2015 uskuteční v Brně, již proběhlé Letní škole Soft Skills a konferenci hradeckého pracoviště projektu Testování jazykových dovedností. Dále zpravodaj přiblíží inovovanou výuku na PrF MU, proběhlé semináře projektu a pozve čtenáře k nově spuštěným metodickým online kurzům.

Pátý bulletin, červen 2014

Páté číslo projektového zpravodaje představí čtenářům lektorku akademického psaní Katie Mansfield, poreferuje o letní škole, seminářích pro učitele odborných předmětů vyučujících v cizím jazyce a konferenci Latinitas medica aj.

Čtvrtý bulletin, leden 2014

Čtvrtý bulletin IMPACTu přináší představení projektového partnera asociace CASAJC, obsáhlý rozhovor s Emou Lay, shrnutí listopadové liberecké konference, pozvánku na konfernci do Hradce Králové i na letní školu do Brna a mnohé další.

Třetí bulletin, říjen 2013

Třetí číslo projektového zpravodaje představí čtenářům lingvistu Jamese Thomase, poreferuje o seminářích pro učitele odborných předmětů vyučujících v cizím jazyce a proběhlých mezinárodních konferencích.

Druhý bulletin, květen 2013

Druhé číslo zpravodaje projektu IMPACT přináší rozhovor se zahraničními lektorkami Isil Boy a Kristinou Smith, informace o aktuálně probíhajícím nevšedním kurzu angličtiny, postřehy ze zahraničních konferencí a jiné zajímavosti…

První bulletin, leden 2013

První číslo projektového zpravodaje. Obsahuje představení pracoviště hlavního řešitele, rozhovor se zahraniční lektorkou Sophií Butt, zprávu z účasti projektového týmu na konferenci CercleS v Londýně a mnohé další…